Perle bleue forum

Perle bleue forum

Postprzez ylotawop » Wt mar 06, 2018 13:52

Od dawna na rynku farmaceutycznym nie było tak dużo ruchu. Jednak od czasu do czasu pojawia się konsumentom produkt, który ze względu na swoją formułę lub innowacyjny skład jest uważany za przełom. Tym razem jest to swoiste młodzieńcze serum, zgodnie z zapowiedzią producenta - Blue Perle Active Retention Age. Całość, ponieważ w składzie produktu między kremem, a także fiolki z tajemniczym składnikiem aktywnym, ma regulować aktywność DNA komórek skóry. Czy to przygotowanie jest tak innowacyjne i rewolucyjne, jak to się mówi? Co sprawia, że Perle Bleue Active Retention Age różni się od innych preparatów przeciwzmarszczkowych? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie w poniższym komunikacie.
niebieskie perły zmarszczki Producent serum z niebieskiej perły stwierdza, że oprócz nietypowej formuły użycia tego produktu, jest to również jego skład chemiczny, opracowany z najwyższej jakości składników roślinnych zmieszanych najwyższe możliwe proporcje. Nie wystarczy umieścić danego składnika na liście substancji aktywnych - musi on również występować w wystarczającej ilości, a jest to czasami bardzo trudne do osiągnięcia technicznie i dostępne tylko dla producentów stosujących najnowocześniejsze metody produkcji.
perle bleue opinie krem- innowacyjne składniki odmładzające skórę twarzy
składnik algi śnieg niebieska perła
składnik alg śnieżnych Perle bleue

Głównym składnikiem aktywnym, nie znajdującym się w śmietance zawartej w zestawie, ale w specjalnej fiolce, jest wysoko skoncentrowany ekstrakt z alg śnieżnych - pojedyncza roślina, występująca w warunkach naturalnych, na granicy wieczny lód. Roślina ta jest tak przystosowana do trudnych i wrogich warunków, że może się rozwijać tylko w ujemnej temperaturze powietrza. Już sam ten fakt mówi nam, że musi mieć niezwykłe właściwości. Formuła Active Retention Age Perle bleue z dodatkiem alg śnieżnych wpływa na aktywność tajemniczego genu KLOTHO. Co to jest? Jest to tzw. Gen wiecznej młodości, odkryty dopiero w 1997 roku przez japońskich badaczy po wielu latach skomplikowanych badań. Jest to specyficzny segment ludzkiego DNA, który jest aktywny tylko u ludzi, osiągając długowieczność, poprzez zdrową dietę i zdrowy tryb życia. U pozostałych osób jest to na przykład odpowiedzialne za opóźnianie skracania materiału genetycznego intronów, a tym samym zapobiega starzeniu się komórek.

Jak działa przygotowaniePerle Bleue Active Retention Age?
Efekt niebieskiej perły kremowej Nowatorska kompozycja zestawu Perle bleue sprawia, że składniki aktywne działają w komórkach skóry w trzech fazach, po czym skóra jest odmłodzona, rozciągnięta i wyraźnie gładsza.

Pierwszy krok akcji nazywa się fazą początkową. Po uwolnieniu z fiolki alga śnieżna niemal natychmiast pobudza komórki skórne do intensywniejszej komunikacji, zwiększając aktywność genów Klotho i wzrost wydzielania czynników odmładzających. W początkowej fazie ważne jest, aby przez dwa tygodnie zawartość fiolki nanieść przed kremem! Skóra musi być dobrze przygotowana na wchłanianie składników aktywnych zawartych w śmietanie - po tym czasie należy nakładać tylko krem.

niebieski perłowy u kobiet. Następnie rozpoczyna się druga faza, czyli aktywna faza regeneracji skóry. Aktywność genu młodości KLOTHO jest następnie intensywnie zintensyfikowana, dzięki czemu fibroblasty w skórze stymulowane są w celu zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny - składników odpowiedzialnych za sprężystość skóry i jej młodzieńczy wygląd. , Zwiększone wydzielanie tych elementów konstytutywnych trwa od 4 do 8 tygodni, podczas których możemy spodziewać się najbardziej widocznych zmian.

Po tym czasie aktywne składniki zawarte w preparacie Active Retention Age Perle bleue wprowadzają skórę do fazy stabilizacji. Jest to niezwykle ważne ze względu na fakt, że wpływ niebieskiego kremu na biochemiczną równowagę skóry i że w jakiś sposób musiał przyzwyczaić się do nowych warunków - popytu i podaży substancji. składowy. W ciągu 4 do 6 tygodni nowy wygląd twarzy stopniowo się wzmacnia, skóra staje się jędrniejsza, zmarszczki wygładzone, owal wyraźnie się poprawia.

Podsumowując zdolności regeneracyjne preparatu, jego regularne stosowanie pomoże wszystkim kobietom zmniejszyć istniejące zmarszczki już po czterech tygodniach, a także odmłodzić twarz nawet
ylotawop
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 13:51

Postprzez » Wt mar 06, 2018 13:52

 

Powrót do Seriale polskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron